| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FTS-LED 1720MM BLANK UNIT CT 11 WIRES |
| Prekės ženklas | Sylvania |
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 60 mm |
| Aukštis | 80 mm |
| Priedo tipas | Ant paviršiaus montuojamas korpusas |
| Ilgis | 3400 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 5410288975467 |
| Spalva | Kita |
| Diametras | 0 mm |
| Medžiaga | Kita |
| Permatomas | No |
| Priedas | No |
| Atsarginė dalis | Yes |