| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FT3 EW_EC PICTO, EN & ARB zEXITz RIGHT |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000479 |
| Plotis | 159.9 mm |
| Modelis | Įdėklo lakštas/ plokštė |
| Medžiagos storis | 0.175 mm |
| Dvišonis | No |
| Piktogramos reikšmė | Evakuacinis išėjimas |
| Ilgis | 306 mm |
| Kryptis | Į DEŠINĘ |
| Atpažinimo atstumas | 30 m |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191810542 |