| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FT2 EW_EC PICTO, EN & ARB zEXITz RL |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000479 |
| Plotis | 107.3 mm |
| Modelis | Įdėklo lakštas/ plokštė |
| Medžiagos storis | 0.175 mm |
| Dvišonis | No |
| Piktogramos reikšmė | Evakuacinis išėjimas |
| Ilgis | 211 mm |
| Kryptis | Kita |
| Atpažinimo atstumas | 20 m |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191810917 |