| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FT2 ED (wall), Trim for wall recess |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 148 mm |
| Aukštis | 24 mm |
| Priedo tipas | Montavimo rėmas |
| Ilgis | 256 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191807467 |
| Pakavimo lygis 2 | 3660191807467 |
| Spalva | Baltas |
| Medžiaga | Plastikinis |