| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Fremont 3-Kit IP23 4000K | Downlight | White |
| Prekės ženklas | NORDLUX |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 1190 90 |
| ETIM | EC001744 |
| Energijos klasė | |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 718128 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Aukštis / gylis | 54 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP23 |
| Išspinduliavimo kampas (vertė) | Vidutinio pločio spindulys 21-40° |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 4.5 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5701581422780 |
| Pakavimo lygis 2 | 5701581422698 |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Korpuso medžiaga | Kita |
| Šviesos srautas | 380 lm |