DC1-34018FB-A20CE1 Variable frequency drive, 400 V AC, 3-phase, 18 A, 7.5 kW, IP20/NEMA 0, Radio interference suppression filter, Brake chopper, FS3 image 1
DC1-34018FB-A20CE1 Variable frequency drive, 400 V AC, 3-phase, 18 A, 7.5 kW, IP20/NEMA 0, Radio interference suppression filter, Brake chopper, FS3 image 2
DC1-34018FB-A20CE1 Variable frequency drive, 400 V AC, 3-phase, 18 A, 7.5 kW, IP20/NEMA 0, Radio interference suppression filter, Brake chopper, FS3 image 3
DC1-34018FB-A20CE1 Variable frequency drive, 400 V AC, 3-phase, 18 A, 7.5 kW, IP20/NEMA 0, Radio interference suppression filter, Brake chopper, FS3 image 4
DC1-34018FB-A20CE1 Variable frequency drive, 400 V AC, 3-phase, 18 A, 7.5 kW, IP20/NEMA 0, Radio interference suppression filter, Brake chopper, FS3 thumbnail 1
DC1-34018FB-A20CE1 Variable frequency drive, 400 V AC, 3-phase, 18 A, 7.5 kW, IP20/NEMA 0, Radio interference suppression filter, Brake chopper, FS3 thumbnail 2
DC1-34018FB-A20CE1 Variable frequency drive, 400 V AC, 3-phase, 18 A, 7.5 kW, IP20/NEMA 0, Radio interference suppression filter, Brake chopper, FS3 thumbnail 3
DC1-34018FB-A20CE1 Variable frequency drive, 400 V AC, 3-phase, 18 A, 7.5 kW, IP20/NEMA 0, Radio interference suppression filter, Brake chopper, FS3 thumbnail 4
Variable frequency drive, 400 V AC, 3-phase, 18 A, 7.5 kW, IP20/NEMA 0, Radio interference suppression filter, Brake chopper, FS3
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4015081812608
MPN: 185761
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DC1-34018FB-A20CE1 Variable frequency drive, 400 V AC, 3-phase, 18 A, 7.5 kW, IP20/NEMA 0, Radio interference suppression filter, Brake chopper, FS3
Prekės ženklas EATON
Kategorijos Dažnio keitikliai ≤ 1 kV
Kilmės šalis* GB
ETIM EC001857
Maitinimo tinklo įtampa nuo / iki 380-480 V
Maitinimo tinklo dažnis (vertė) 50/60 Hz
Fazių įvesčių skaičius 3
Santykinė simetrinio tinklo srovės paklaida 10 %
Santykinė simetrinio tinklo dažnio paklaida 10 %
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015081812608
Kiti techniniai duomenys
Plotis 129 mm
Aukštis 273 mm
Gylis 175 mm
Su valdymo įtaisu Yes
Skaitmeninių įvesčių skaičius 4
Skaitmeninių išvesčių skaičius 1
Analoginių įvesčių skaičius 2
Analoginių išvesčių skaičius 1
LON palaikomas protokolas No
Pramoninio „Ethernet“ protokolo HW sąsajų skaičius 0
HW sąsajų RS232 skaičius 0
HW sąsajų RS422 skaičius 0
HW sąsajų RS485 skaičius 1
HW sąsajų TTY nuosekliųjų jungčių skaičius 0
HW sąsajų USB jungčių skaičius 0
HW sąsajų lygiagrečių jungčių skaičius 0
HW sąsajų kitokių jungčių skaičius 0
Su optine sąsaja No
TCP / IP palaikomas protokolas No
ASI palaikomas protokolas No
PROFIBUS palaikomas protokolas No
CAN palaikomas protokolas Yes
INTERBUS palaikomas protokolas No
EIB palaikomas protokolas No
Modbus palaikomas protokolas Yes
„Data-Highway“ palaikomas protokolas No
„DeviceNet“ palaikomas protokolas No
SUCONET palaikomas protokolas No
Kitų magistralinių sistemų palaikomas protokolas Yes
Saugos laipsnis (IP) IP20
Su PC jungtimi Yes
Palaikantis protokolas, skirtas SECROS No
Palaikantis protokolas, skirtas „INTERBUS-Safety“ No
Galima 4 kvadrantų operacija Yes
HW sąsajų PROFINET skaičius 0
Keitiklio tipas U konverteris
Fazinių išvesčių skaičius 3
Integruotas stabdymo pasipriešinimas Yes
Leistinas naudojimas pramoninėje teritorijoje Yes
Leistinas naudojimas namų ir komercinėje teritorijoje Yes
Maks. išvesties dažnis 500 Hz
Maks. išeiga, esant linijinei apkrovai ir nominaliai išeigos įtampai 7.5 kW
Maks. išeiga, esant kvadratinei apkrovai ir nominaliai išeigos įtampai 7.5 kW
Palaikantis protokolas, skirtas „AS-Interface Safety at Work“ No
Palaikantis protokolas, skirtas „DeviceNet Safety“ No
Palaikantis protokolas, skirtas EtherNet/IP Yes
Palaikantis protokolas, skirtas „Foundation Fieldbus“ No
Palaikantis protokolas, skirtas PROFINET CBA No
Palaikantis protokolas, skirtas PROFINET IO No
Palaikantis protokolas, skirtas PROFIsafe No
Palaikantis protokolas, skirtas „SafetyBUS p“ No
Didžiausia išėjimo įtampa 500 V
Nominalioji išėjimo srovė I2N 18 A
Tinklo BAC palaikymo protokolas No
NEMA apsaugos laipsnis Kita
Aprašymas
Variable frequency drive, Part group reference (e.g. DIL): DC1, Rated operational voltage: Ue = 400 V AC, 3-phase, 480 V AC, 3-phase, Output voltage with Ve: U2 = 400 V AC, 3-phase, 480 V AC, 3-phase, Mains voltage (50/60Hz): ULN = 380 (-10%) - 480 (+10%) V, Rated operational current At 150% overload: Ie = 18 A, Note: Rated operational current at an operating frequency of 16 kHz and an ambient air temperature of +50 °C, Note: Overload cycle for 60 s every 600 s, Assigned motor rating Note: for normal internally and externally ventilated 4 pole, three-phase asynchronous motors with 1500 rpm-1 at 50 Hz or 1800 min-1 at 60 Hz , Overload cycle for 60 s every 600 s, at 400 V, 50 Hz, Assigned motor rating 150 % Overload: P = 7.5 kW, 150 % Overload: IM = 15.2 A, Assigned motor rating Note: at 440 - 480 V, 60 Hz, Assigned motor rating 150 % Overload: P = 10 HP, Assigned motor rating 150 % Overload: IM = 14 A, Degree of Protection: IP20/NEMA 0, Interface/field bus (built-in): OP-Bus (RS485)/Modbus RTU, CANopen®, Fieldbus connection (optional): SmartWire-DT, Fitted with: Radio interference suppression filter, Brake chopper, 7-digital display assembly, Frame size: FS3, Standards: Specification for general requirements: IEC/EN 61800-2, EMC requirements: IEC/EN 61800-3 , Safety requirements: IEC/EN 61800-5-1