| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Frame connector for AIXLIGHT PENDANT SYSTEM, silver-grey |
| Prekės ženklas | SLV |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 70 mm |
| Aukštis | 25 mm |
| Priedo tipas | Montavimo rėmas |
| Ilgis | 20 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4024163100298 |
| Spalva | Pilkas |
| Diametras | 0 mm |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |