| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Fr. part. plate Quadro.Plus 200x300 mm |
| Prekės ženklas | Hager |
| ETIM | EC002524 |
| Su kabelio įeiga | No |
| Medžiaga | Plienas |
| Tinka kaip šoninis panelis | Yes |
| Tinka kaip galo panelis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 3250612648108, 3250612648108 |
| Pakavimo lygis 2 | 3250612648108 |
| Plotis | 300 mm |
| Aukštis | 200 mm |
| Su užraktu | No |