| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FPM 600-0 AG Fingerprint module |
| Prekės ženklas | Siedle |
| Kategorijos |
Video Surveillance
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8517 6990 00 |
| ETIM | EC001770 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Galia virš eterneto | Nėra |
| Pakavimo lygis 1 | 4056138009725 |
| Montavimo metodas | Montavimas ant paviršiaus/ įleistas montavimas |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 99 mm |
| Modelis | Skaitytuvas |
| Aukštis | 99 mm |
| Gylis | 43 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Darbinės temperatūros diapazonas | -20-55 °C |
| Jungiamas į tinklą | No |
| Nuskaitymo strategija | Biometrinis |
| Maks. asmenų skaičius | 100 |
| Maks. durų skaičius | 1 |
| Susiejimas su PC | No |
| Autonominis | Yes |
| Sąsajos tipas | Nėra |
| Darbinė įtampa, kai AC 50 Hz | 12 V |
| Darbinė įtampa, kai AC 60 Hz | 12 V |
| Signalizavimas | Kita |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |