| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FP-UAT-600 Fuse, 2 pack FP-UAT-600 |
| Prekės ženklas | Fluke |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 1010 00 |
| ETIM | EC002704 |
| Modelis | Keramikinis saugiklis |
| Dydis | 6.3x32 mm |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Nustatyta srovė | 0.5 A |
| Pakavimo lygis 1 | 0095969873789 |
| Nustatyta įtampa | 1000 V |
| Išleidimo charakteristika | Labai greitas (FF) |
| Utilizacijos kategorija | aR (pridėtinių puslaidininkių apsauga) |
| Nutraukimo pajėgumas | 30 kA |
| Galios nuostoliai prie nurodytosios srovės | 0.4 W |