| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FOR150TG4M FOR MEDIA 4 ROWS |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000214 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Dangčio modelis | Su prapjova |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815255625 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 355 mm |
| Aukštis | 600 mm |
| Gylis | 150 mm |
| RAL numeris | 7035 |
| Su montavimo plokšte | No |
| Eilučių skaičius | 3 |
| Dangčio tipas | Durys |
| EMC versija | No |
| Galimas praplėtimas | No |
| Vidinis gylis | 74 mm |
| DIN bėgiai | Yes |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 18 |
| Uždarymo tipas | Kita |
| Permatomas gaubtas / durys | Yes |
| Su užraktu | No |