| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FOR150T54G FOR 150 3 ROW TRANSPARENT DOOR |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000214 |
| Montavimo metodas | Montavimas ant paviršiaus/ įleistas montavimas |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Dangčio modelis | Uždarytas |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815255328 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 355 mm |
| Aukštis | 450 mm |
| Gylis | 150 mm |
| RAL numeris | 7036 |
| Su montavimo plokšte | No |
| Eilučių skaičius | 2 |
| Dangčio tipas | Durys |
| Galimas praplėtimas | No |
| DIN bėgiai | Yes |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 36 |
| Uždarymo tipas | Kita |
| Permatomas gaubtas / durys | Yes |
| Su užraktu | No |