| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | WebPro SNMP card PowerValue |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
UPS and Accessories
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8517 6200 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Priedo tipas | SNMP / saityno adapteris |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 7640169263774 |
| Plotis | 52 mm |
| Aukštis | 26 mm |
| Gylis | 80 mm |