| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Focus | Recessed light | Brushed steel |
| Prekės ženklas | NORDLUX |
| Kilmės šalis* | DK |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 2140 00 |
| ETIM | EC000758 |
| Aukštis / gylis | 145 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 230 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP23 |
| Didžiausioji sistemos galia | 7 W |
| Pakavimo lygis 1 | 7057388743176 |
| Pakavimo lygis 2 | 7057389103078 |
| Lempos laikiklis | GU10 |
| Korpuso spalva | Kita |
| Korpuso medžiaga | Kita |