| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FLK-II900 Fluke ii900 Sonic Industrial Imager |
| Prekės ženklas | Fluke |
| Kilmės šalis* | RO |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9026 8020 00 |
| ETIM | EC004310 |
| Rodmuo/indikacija | Grafinis |
| Matavimo diapazonas | 5.6-133.1 dB |
| Veikimo atstumas | 0.5-50 m |
| Displėjaus įstrižainė | 17.8 cm |
| Garso signalo dažnis | 2-52 kHz |
| Displėjaus skiriamoji geba | 1280x800 |
| Matomas vaizdas | Yes |
| Jutiklio tipas | Mikrofonų masyvas |
| Pakavimo lygis 1 | 0095969906371 |
| Plotis | 322 mm |
| Aukštis | 186 mm |
| Su atminties funkcija | Yes |
| Magistralės tipas | USB-C |
| Ilgis | 68 mm |
| USB jungtis | Yes |
| Atminties talpa | 32 GB |
| Aplinkos temperatūra | -10-45 °C |
| Su liečiamuoju ekranu | Yes |
| „Bluetooth“ sąsaja | No |
| Suderinamas su WiFi | No |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Vidinė atmintis | Yes |
| Technika | MEMS |
| Baterijų tipas | Ličio jonų |
| Su lazeriu | No |
| SD kortelės lizdas | No |
| Maitinamas baterija | Yes |
| Didžiausioji baterijos veikimo trukmė | 6 h |
| Vaizdo įrašymas | Yes |
| Su įmontuotu žibintuvėliu | No |
| Kadrai per sekundę (fps) | 25 |
| Ausinės | No |
| Atstumo matavimas | Yes |