| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FloodOly-P Driver-Box-In/Out-600W-DALI |
| Prekės ženklas | Opple |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 154 mm |
| Aukštis | 97 mm |
| Priedo tipas | Kita |
| Ilgis | 516 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 6931783016367 |
| Spalva | Kita |
| Medžiaga | Kita |