| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FOB6BXN Cable Box Surface mounting General |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC002713 |
| Plotis | 350 mm |
| Gylis | 530 mm |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Ilgis | 530 mm |
| Grandinės integralumas | Nėra |
| Skirtas „Ex“ zonai su dujomis | Nėra |
| Skirtas dulkėtai „Ex“ zonai | Nėra |
| Pakavimo lygis 1 | 4022903028826 |