| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Flat Cord 3m 2×0.75mm² 2.5A 250V~ IP20 EU Plug White |
| Prekės ženklas | THORGEON |
| Kategorijos |
Maitinimo laidas
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Nominali srovė | 2.5 A |
| Nominalus kryžminės sekcijos laidininkas | 0,75 mm² |
| Ilgis | 3 m |
| Šerdžių skaičius | 2 |
| Nominali įtampa nuo / iki | 250 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Su kabelio jungikliu | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4752280011400 |
| Pakavimo lygis 2 | 4752280011769 |