| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Floodlight Essential 20W 840 black |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kategorijos |
Šviestuvai
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 4239 00 |
| Plotis | 111 mm |
| Ilgis | 173 mm |
| Aukštis / gylis | 28 mm |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 20 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4099854429736 |
| Pakavimo lygis 2 | 4099854429743 |