| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Fiber optic cassette for patch panel |
| Prekės ženklas | BTicino |
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8543 7090 00 |
| ETIM | EC001130 |
| Pluošto tipas | Kita |
| Su korpusu | No |
| APC versija | No |
| Su kasomis | No |
| Tinka įvairiems sukabinimams / adapteriaims | 12 |
| Su priekine plokšte | No |
| Pakavimo lygis 1 | 8012199988542 |
| Pakavimo lygis 2 | 8012199988542 |
| Montavimo metodas | Kita |
| Spalva | Juodas |
| Plotis | 217.5 mm |
| Aukštis | 39 mm |
| Gylis | 109.4 mm |
| RAL numeris | 9005 |