| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FHS-S1 W |
| Prekės ženklas | Noark |
| ETIM | EC000058 |
| Grandinės integralumas | Nėra |
| Smūgio stiprumas | IK10 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP66 |
| Pakavimo lygis 1 | 8592765071927 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Saugos klasė | II |
| Plotis | 260 mm |
| Aukštis | 305 mm |
| Gylis | 160 mm |
| RAL numeris | 7035 |
| Su montavimo plokšte | No |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Suprojektuotas gylis | 0 mm |
| Dangčio tipas | Durys |
| Galimas praplėtimas | No |
| Vidinis gylis | 131 mm |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| Tinka naudoti lauke | Yes |
| Durų tipas | Vienas |
| Permatomas gaubtas / durys | No |
| Su užraktu | Yes |
| Tinka apsaugai nuo žaibo | No |
| Durų plokštės/dangčio storis | 5 mm |
| Dangčio modelis | Uždarytas |
| Jungės skylių skaičius | 4 |