| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FFKSS-SW 48 grijs Kunstst. spiraalslang + verenstalen dr. |
| Prekės ženklas | FRÄNKISCHE |
| Kategorijos |
Cable Hoses
|
| Suderintos sistemos kodas | 3917 3900 00 |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -25-60 °C |
| Apvalkalo medžiaga | Nearmuotas |
| Siūlo medžiaga | Plastiku dengtas spyruoklės plienas |
| Medžiaga | PVC |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Pakavimo lygis 1 | 4013960223231 |
| Spalva | Pilkas |
| Išorinis diametras | 56 mm |
| Be halogeno | No |
| Vidinis diametras | 48 mm |
| Statinis lenkimo spindulys | 56 mm |
| Paprastas interjeras | No |
| Lankstumas | Labai lankstus |
| Paprastas eksterjeras | No |
| Nominalus diametras | 48 mm |
| Nominalus dydis coliais | Kita |
| Aprobacija pagal DIN EN 61386-23 | No |