FER7512P-F PP SGLFER 0.75X12 FRENCH LTBL 18AWG image 1
FER7512P-F PP SGLFER 0.75X12 FRENCH LTBL 18AWG image 2
FER7512P-F PP SGLFER 0.75X12 FRENCH LTBL 18AWG thumbnail 1
FER7512P-F PP SGLFER 0.75X12 FRENCH LTBL 18AWG thumbnail 2
FER7512P-F PP SGLFER 0.75X12 FRENCH LTBL 18AWG
EAN: 5415022481556
MPN: 7TCA301140R0295
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas FER7512P-F PP SGLFER 0.75X12 FRENCH LTBL 18AWG
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5415022481556
Aprašymas
Polypropylene Single Ferrule, French Light Blue, 0.75mm², 18 AWG, Total Length 18mm/0.71 Inch, Pin Length 12mm/0.47 Inch, Pin Diameter 1.2mm/0.05 Inch, Base Diameter 2.8mm/0.11 Inch, Tin-Plated, Copper