FER7510P-G PP SGLFER 0.75X10 GERMAN WHTE 18AWG image 1
FER7510P-G PP SGLFER 0.75X10 GERMAN WHTE 18AWG image 2
FER7510P-G PP SGLFER 0.75X10 GERMAN WHTE 18AWG thumbnail 1
FER7510P-G PP SGLFER 0.75X10 GERMAN WHTE 18AWG thumbnail 2
FER7510P-G PP SGLFER 0.75X10 GERMAN WHTE 18AWG
EAN: 5415022480504
MPN: 7TCA301140R0195
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas FER7510P-G PP SGLFER 0.75X10 GERMAN WHTE 18AWG
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5415022480504
Aprašymas
Polypropylene Single Ferrule, German White, 0.75mm², 18 AWG, Total Length 16mm/0.63 Inch, Pin Length 10mm/0.39 Inch, Pin Diameter 1.2mm/0.05 Inch, Base Diameter 2.8mm/0.11 Inch, Tin-Plated, Copper