FER7509P-G PP SGLFER 0.75X9 GERMAN WHTE 18AWG image 1
FER7509P-G PP SGLFER 0.75X9 GERMAN WHTE 18AWG image 2
FER7509P-G PP SGLFER 0.75X9 GERMAN WHTE 18AWG thumbnail 1
FER7509P-G PP SGLFER 0.75X9 GERMAN WHTE 18AWG thumbnail 2
FER7509P-G PP SGLFER 0.75X9 GERMAN WHTE 18AWG
EAN: 5415022480498
MPN: 7TCA301140R0194
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas FER7509P-G PP SGLFER 0.75X9 GERMAN WHTE 18AWG
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5415022480498
Aprašymas
Polypropylene Single Ferrule, German White, 0.75mm², 18 AWG, Total Length 15mm/0.59 Inch, Pin Length 9mm/0.35 Inch, Pin Diameter 1.2mm/0.05 Inch, Base Diameter 2.8mm/0.11 Inch, Tin-Plated, Copper