FER7508P-SG PP SGLFER 0.75X8 GM WHTE 18AWG SPL image 1
FER7508P-SG PP SGLFER 0.75X8 GM WHTE 18AWG SPL image 2
FER7508P-SG PP SGLFER 0.75X8 GM WHTE 18AWG SPL thumbnail 1
FER7508P-SG PP SGLFER 0.75X8 GM WHTE 18AWG SPL thumbnail 2
FER7508P-SG PP SGLFER 0.75X8 GM WHTE 18AWG SPL
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 500
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 5415022482928
MPN: 7TCA301140R0410
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas FER7508P-SG PP SGLFER 0.75X8 GM WHTE 18AWG SPL
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Kabelių užspaudžiamosios movos
Kilmės šalis* DE
ETIM EC000005
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5415022482928
Aprašymas
Special Polypropylene Single Ferrule, German White, 0.75mm², 18 AWG, Total Length 14mm/0.55 Inch, Pin Length 8mm/0.31 Inch, Pin Diameter 1.2mm/0.05 Inch, Base Diameter 3.4mm/0.13 Inch, Tin-Plated, Copper