FER7506P-F PP SGLFER 0.75X6 FRENCH LTBL 18AWG image 1
FER7506P-F PP SGLFER 0.75X6 FRENCH LTBL 18AWG image 2
FER7506P-F PP SGLFER 0.75X6 FRENCH LTBL 18AWG thumbnail 1
FER7506P-F PP SGLFER 0.75X6 FRENCH LTBL 18AWG thumbnail 2
FER7506P-F PP SGLFER 0.75X6 FRENCH LTBL 18AWG
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 500
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 5415022481518
MPN: 7TCA301140R0292
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas FER7506P-F PP SGLFER 0.75X6 FRENCH LTBL 18AWG
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Kabelių užspaudžiamosios movos
Kilmės šalis* DE
ETIM EC000005
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5415022481518
Aprašymas
Polypropylene Single Ferrule, French Light Blue, 0.75mm², 18 AWG, Total Length 12mm/0.47 Inch, Pin Length 6mm/0.24 Inch, Pin Diameter 1.2mm/0.05 Inch, Base Diameter 2.8mm/0.11 Inch, Tin-Plated, Copper