FER24040UN UN-INS FERRULE 240X40, 500KCMIL image 1
FER24040UN UN-INS FERRULE 240X40, 500KCMIL image 2
FER24040UN UN-INS FERRULE 240X40, 500KCMIL thumbnail 1
FER24040UN UN-INS FERRULE 240X40, 500KCMIL thumbnail 2
FER24040UN UN-INS FERRULE 240X40, 500KCMIL
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 25
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 5415022485516
MPN: 7TCA301050R0198
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas FER24040UN UN-INS FERRULE 240X40, 500KCMIL
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Kabelių užspaudžiamosios movos
Kilmės šalis* DE
ETIM EC000005
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5415022485516
Aprašymas
Uninsulated Ferrule, Conductor Size 240mm², 500 kcmil, Length 40mm/1.57 Inch, Inner Diameter 22.8mm/0.9 Inch, Outer Diameter 25.8mm/1.02 Inch, Tin-Plated, Copper