FER12032UN UN-INS FERRULE 120X32, 250KCMIL image 1
FER12032UN UN-INS FERRULE 120X32, 250KCMIL image 2
FER12032UN UN-INS FERRULE 120X32, 250KCMIL thumbnail 1
FER12032UN UN-INS FERRULE 120X32, 250KCMIL thumbnail 2
FER12032UN UN-INS FERRULE 120X32, 250KCMIL
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 25
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 5415022485462
MPN: 7TCA301050R0193
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas FER12032UN UN-INS FERRULE 120X32, 250KCMIL
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Kabelių užspaudžiamosios movos
Kilmės šalis* DE
ETIM EC000005
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5415022485462
Aprašymas
Uninsulated Ferrule, Conductor Size 120mm², 250 kcmil, Length 32mm/1.26 Inch, Inner Diameter 16.5mm/0.65 Inch, Outer Diameter 19mm/0.75 Inch, Tin-Plated, Copper