| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Feed-in terminal, 3-pole, 25 sqmm |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC000001 |
| Maks. nominalioji darbinė srovė Ie | 63 A |
| Pakavimo lygis 1 | 4015080893219 |
| Tinka | Kita |
| Maks. laidininko kryžminė sekcija | 25 mm² |
| Su gnybtu | 45 mm |
| Magistralinės jungties plotis | 0 mm |
| Magistralinės jungties storis | 0 mm |
| Tinka kaip juostos laidininko jungtis | No |
| Tinka apvalaus laidininko jungčiai | Yes |
| Tinka sektoriaus laidininko jungčiai | No |