| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Fan exit filter 7F.20.x.xxx.2055/size 2 (7F.02.0.000.2000) |
| Prekės ženklas | FINDER |
| Kategorijos |
Spintų vėsinimas ir šildymas
|
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8414 5100 00 |
| ETIM | EC002513 |
| Plotis | 155 mm |
| Aukštis | 155 mm |
| Gylis | 22.6 mm |
| Filtro klasė | G3 |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Aplinkos temperatūra operaciniu metu | -15-55 °C |
| Pakavimo lygis 1 | 8012823423845 |
| Spalva | Baltas |
| EMC versija | No |
| Su filtravimo kilimėliu | Yes |