| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FC6 FAN CONTROLLER 6 WAY ENCLOSED UNIT |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kategorijos |
Paviršiniai ir grindiniai kabelių kanalai
|
| ETIM | EC000113 |
| Spalva | Antracitas |
| Plotis | 161 mm |
| Gylis | 43 mm |
| Ilgis | 43 mm |
| Medžiaga | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 5018986868373 |
| Be halogeno | Yes |