| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CoreLine panel, 36 W, 600x600 mm, 3400 lm, 3000 K, DALI, UGR19 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| ETIM | EC001744 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Didžiausioji sistemos galia | 40.5 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696070932 |
| Šviesos srautas | 3400 lm |