| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FOR610264 Universal entry plate for FOR150 |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000211 |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815254635 |
| Plotis | 300 mm |
| Modelis | Kita |
| Aukštis | 475 mm |
| Gylis | 12.5 mm |