| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FORST3FRD F.O.R. STANDARD 42 MOD MASKING FR+DR |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000747 |
| Plotis | 300 mm |
| Aukštis | 475 mm |
| Gylis | 120 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815254604 |
| Spalva | Baltas |
| EMC versija | No |