| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FORST42P3 F.O.R. STANDARD 42 MOD E B |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000214 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815254581 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 300 mm |
| Aukštis | 350 mm |
| Gylis | 12.5 mm |