| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FORST28P2 F.O.R. STANDARD 28 MOD E B ; FORST28P2 |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000214 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815254512 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 300 mm |
| Aukštis | 225 mm |
| Gylis | 12.5 mm |