| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FOR150FP56 F.O.R. 150-F4 56 MOD GREY DOOR |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000214 |
| Montavimo metodas | Apatinis sluoksnis (tinko) |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Dangčio modelis | Su prapjova |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815254871 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 375 mm |
| Aukštis | 675 mm |
| Gylis | 108 mm |
| RAL numeris | 9010 |
| Su montavimo plokšte | No |
| Suprojektuotas gylis | 98 mm |
| Eilučių skaičius | 3 |
| Dangčio tipas | Durys |
| EMC versija | No |
| Galimas praplėtimas | No |
| Vidinis gylis | 74 mm |
| DIN bėgiai | Yes |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 42 |
| Uždarymo tipas | Kita |
| Permatomas gaubtas / durys | No |
| Su užraktu | No |