| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EBC-B-0x32-EMPTY-BB-160A-M6 |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kategorijos |
Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) ir priedai
|
| ETIM | EC002850 |
| Priedo tipas | Baterija/ akumuliatorius |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 6430028226719 |
| Plotis | 761 mm |
| Aukštis | 1750 mm |
| Gylis | 750 mm |