| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EBC-A-2x32-9AH-BB-63A |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kategorijos |
Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) ir priedai
|
| ETIM | EC002850 |
| Priedo tipas | Baterija/ akumuliatorius |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 6430028226672 |
| Plotis | 335 mm |
| Aukštis | 1300 mm |
| Gylis | 750 mm |