| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Extension cable 25m H07BQ-F 3G1,5 orange PUR SK-plug/connector |
| Prekės ženklas | PCE |
| Suderintos sistemos kodas | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Nominali srovė | 16 A |
| Nominalus kryžminės sekcijos laidininkas | 1.5 mm² |
| Jungtis 1 | Įžemintas kištukas, tiesus |
| Jungtis 2 | Jungiamoji mova su apsauginiu kontaktu |
| Ilgis | 25 m |
| Išorinio apvalkalo spalva | Oranžinis |
| Išorinio apvalkalo medžiaga | PUR (poliuretanas) |
| Šerdžių skaičius | 3 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Su apsauginiu laidininku | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 9003399321863 |