| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Extension cable 20m H07RN-F 5G4 black plug CEE32/connector CEE32 |
| Prekės ženklas | PCE |
| Suderintos sistemos kodas | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Nominali srovė | 32 A |
| Nominalus kryžminės sekcijos laidininkas | 4 mm² |
| Jungtis 1 | CEE kištukas |
| Jungtis 2 | CEE mova |
| Ilgis | 20 m |
| Išorinio apvalkalo spalva | Juodas |
| Išorinio apvalkalo medžiaga | Guminis |
| Šerdžių skaičius | 5 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Su apsauginiu laidininku | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 9003399777226 |