| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Extension cable 10m N07V3V3-F 5G16 yellow K35 plug CEE63/connector CEE63 |
| Prekės ženklas | PCE |
| Suderintos sistemos kodas | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Nominali srovė | 63 A |
| Nominalus kryžminės sekcijos laidininkas | 16 mm² |
| Jungtis 1 | CEE kištukas |
| Jungtis 2 | CEE mova |
| Ilgis | 10 m |
| Išorinio apvalkalo spalva | Geltonas |
| Išorinio apvalkalo medžiaga | PVC |
| Šerdžių skaičius | 5 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP67 |
| Su apsauginiu laidininku | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 9003399086649 |