| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Ex-e Drainage plug, Size: M25, Material: Steel |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000032 |
| Sriegio tipas | Metrinis |
| Griovelis tarp sriegių | 1.5 mm |
| Nominalus metrinis sriegio dydis / PG | 25 |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217401084 |
| Spalva | Nerūdijantis plienas |
| Be halogeno | Yes |
| Atsparus smūgiui | Yes |
| RAL numeris | 9.005 |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Grūdintas stiklo pluoštas | No |
| Medžiagos kokybė | Nerūdijantis plienas 316 (V4A) |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -50-85 °C |
| Medžiaga | Metalas |
| Modelis, išbandytas nuo sprogimų | Yes |
| Skirtas „Ex“ zonai su dujomis | 1, 2 |
| Nominalus sriegio dydis coliais / dujų vamzdžio sriegis | Kita |
| Skirtas dulkėtai „Ex“ zonai | 21, 22 |