| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EX-D MCCB/3 NEC 60A WITHOUT ACCESSORIES |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001545 |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Perjungimo funkcija | Kita |
| Nustatyta srovė | 60 A |
| Nustatyta įtampa | 480 V |
| Polių skaičius | 3 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP2X |
| Pakavimo lygis 1 | 4251510742003 |
| Su signaline lempa | No |
| Suprojektuotas gylis | 206 mm |
| Maks. lempos galia | 0 W |
| Lempa | Kita |
| Įspaudas / rodmuo | Kita |
| Kalotės spalva | Kita |
| Lempos lizdas | Kita |
| Minimali nominalioji įtampa | 240 V |
| Įprastai uždarytų kontaktų skaičius | 0 |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 3 |
| Perjungimo kontaktų skaičius | 0 |
| Priverstinis atskyrimas pagal DIN VDE 0113 | Yes |