| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EX-D MCB QCGFEP1020 1P 20A 120/240V |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000003 |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Nustatyta srovė | 20 A |
| Nustatyta įtampa | 120 V |
| Nominali izoliacinė įtampa Ui | 500 V |
| Polių skaičius | 2 |
| Nominali gedimo srovė | 0.03 A |
| Srovės nutekėjimo tipas | Kintamoji srovė |
| Selektyvinė apsauga | No |
| Trumpo jungimosi sistemos išjungimo pajėgumas (lcw) | 10 kA |
| Srovės padidėjimo intensyvumas | 0 kA |
| Trumpalaikis ribinis delsos atjungimas | No |
| Dažnis | 60 Hz |
| Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa | 4 kV |
| Pakavimo lygis 1 | 4251510742201 |
| Montavimo metodas | DIN bėgis |
| Suprojektuotas gylis | 132 mm |
| Užterštumo laipsnis | 2 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 3 |
| Apsaugotas nuo sprogimo | No |
| Saugos laipsnis (IP) | IP2X |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis | 16 mm² |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas | 16 mm² |
| Su užblokavimo įrenginiu | Yes |
| Aplinkos temperatūra operaciniu metu | 0-40 °C |
| Galima papildoma įranga | No |