| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EX-D CONTACTOR ESB40-40 230V |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001653 |
| Nominali operacinė įtampa | 400 V |
| Įtampos tipas (darbinė įtampa) | Kintamoji ar nuolatinė srovė |
| Įtampos tipas (darbinė įtampa) | Kintamoji ar nuolatinė srovė |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Nominali operacinė srovė | 32 A |
| Nominali sužadinimo įtampa | 230 V |
| Pakavimo lygis 1 | 4250959973221 |
| Suprojektuotas gylis | 114 mm |
| Maks. kaitrinės lempos apkrova | 13.8 W |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova | 24.84 VA |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova (dviguba grandinė) | 24.84 VA |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova (lygiagrečiai kompensuojama) | 6.9 VA |
| Rankinio jungiklio slinktis | No |
| Galima papildoma įranga | No |
| Įprastai uždarytų kontaktų skaičius | 0 |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 4 |
| Be dūzgimo | Yes |
| Su funkcija diena/naktis | No |