| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EX-D CONTACTOR 5,5KW 24-60V AC/DC |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001653 |
| Nominali operacinė įtampa | 690 V |
| Įtampos tipas (darbinė įtampa) | Kintamoji ar nuolatinė srovė |
| Įtampos tipas (darbinė įtampa) | Kintamoji ar nuolatinė srovė |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Nominali operacinė srovė | 28 A |
| Nominali sužadinimo įtampa | 60 V |
| Pakavimo lygis 1 | 4251510742065 |
| Suprojektuotas gylis | 153 mm |
| Maks. kaitrinės lempos apkrova | 0 W |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova | 0 VA |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova (dviguba grandinė) | 0 VA |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova (lygiagrečiai kompensuojama) | 0 VA |
| Rankinio jungiklio slinktis | No |
| Galima papildoma įranga | No |
| Įprastai uždarytų kontaktų skaičius | 0 |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 3 |
| Be dūzgimo | Yes |
| Su funkcija diena/naktis | No |