| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Ex enclosures Plastic, empty enclosure with hinged door 9204600 |
| Prekės ženklas | Rittal |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9403 7000 00 |
| ETIM | EC002503 |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP66 |
| Skirtas „Ex“ zonai su dujomis | 1, 2 |
| Paviršiaus tipas | Su miltelių danga |
| Skirtas dulkėtai „Ex“ zonai | 21, 22 |
| Pakavimo lygis 1 | 4028177138308 |
| Plotis | 400 mm |
| Aukštis | 400 mm |
| Gylis | 200 mm |
| Plokščių flanšų skaičius | 0 |