| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Busbar EVGK 3-Phase 10mm² 4+8 Modules EP-501070 |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kategorijos |
Šynų sistemos ir priedai
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC000215 |
| Izoliuotas | Yes |
| Nominali nuolatinė srovė Iu | 63 A |
| Polių skaičius | 4 |
| Pakavimo lygis 1 | 9010653035145 |
| Pakavimo lygis 2 | 9010238228689 |
| Pakavimo lygis 3 | 9010238228740 |
| Spalva | Pilkas |
| Fazių skaičius | 3 |
| Kryžminė sekcija | 10 mm² |
| Ilgis | 213 mm |
| Sąlygota nominali trumpo jungimosi srovė lq | 25 kA |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 12 |
| Nominali padidėjimo įtampa | 4 kV |
| Elektrinės jungties tipas | Šakė |
| Nominali trumpam laikui numatyta srovė Icw | 0 kA |
| Tinka įrenginiams su papildomu jungikliu | No |
| Tinka įrenginiams su N magistraline jungtimi | No |
| Tinka įvairiems įrenginiams | 4 |
| Maks. nominali operacinė įtampa Ue | 415 V |
| Dalies matmenys | 17.8 mm |
| Galima pjaustyti pagal dydį | No |
Busbar for miniature circuit-breaker, residual-current circuit-breakers, combined residual-current/power circuit-breaker, preinstalled end caps (can also be ordered separately), can be cut to length, RAL 7035 color, halogen free (DIN EN 60754-1), fire class according to V2, testing by VDE (DIN EN 61439-1:2021-10, DIN EN 61439-6:2013-06), PC-ABS isolation material and PP touch protection material, disruptive strength of 36 kV/mm and overvoltage category III